HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19(current)
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 OCAK SİSTEMİ
(16-01-2019, Saat: 01:02)Harun74 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2019, Saat: 23:36)Hasan Köse Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Halinden şikayetçi olan varsa Samsun ve   Doğusuna taşinsın karadeniz kıyilari 2 senedir kar gormedi nerdeyse uşaklar kafayi yemek uzere Istanbul bu sene havada kacinci kar yagisini gordu kimbilir karadenizli uşaklarda  kafayı sıyırdı sıyıracak Big Grin

resim

Şubat güzel olacak bence. Sibirya Karadeniz'e çalışır genelde.

Yok hocam ya sibirya vurmadı  bizi vurması da olası değil. buralarda kış sakindir maks. 10 cm alır
Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
resim
resim

Üstadlar sırf merak ettiğimden cfs yine ne saçmalıcak diye bakmıştım da. Çok enterasanıma gitti bu son saat çıktısı ? acaba bunun devamı ne olurdu merak ettim açıkçası ? Konu ile alakasız kusura bakmayın şimdiden. Sadece hem öğrenmek hemde merak ettiğim için dediğim gibi Smile
Geredede yoğun kar yağışı nedeni ile yol kapandı arkadaşlar. 1 saattir bekliyoruz ve kar lapa lapa yağıyor. 

resim
Bu gönderiye 12 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
7 Beğen 2 Muhteşem 2 İnanılmaz 1 Beğenmedim
Karlı bir yıl bereketli bir yıldır. 
Yalnız ne kar yağdı beee...Bu sanırım bu sezon 5. kar yağışlı sistem oldu İstanbul'da  haha Gerçekten çok bereketli bir kış geçiriyoruz...Yalnız nasıl bugün 2 derecede 1,5 derecede yağışın kara dönemediğini görüp kafayı yediniz  xx  Aynı 2009 kışı işte.O sene hep böyleydi...Bir türlü kara dönemeyen yağış vardı.2011 kışı deyip duruyordum ama sanırım 2009 kışı ile karıştırmışım.10 sene sonra dejavu oluyor.Arkadaş kar İstanbul için Türkiye'deki petrol yatakları gibi...Etrafında petrol fışkırır sende tık olmaz.Bursa karlı,Bolu karlı,Trakya karlı,İzmir bile karlı İstanbul'da Aydos,Çamlıca vs dışında,İstanbul'un en uçuk noktaları hariç tık yok.Tıpkı bundan önceki sistemlerde olduğu gibi.,Bence bu işi bu kadar ucuzlatmaya hiçbirimizin hakkı yok.Bu sene İstanbul'da bir önceki sıradan sistem dışında kar görülmemiştir.Saatlik yerde kalan örtücükler ile bu işi bu kadar ucuzlatmamalıyız.Ha diyorsanız ki sadece İstanbul değil arşivde bulunsun diye açıldı bu sistem o zaman bundan sonra Doğu Anadolu'yu,Karadeniz'i her etkileyen sistemde başlık açalım Türkiye kış sistemleri başlıkları olsun arşivde.Yok bunu yapmıyorsanız,İstanbul'da oturan kimsenin tek bir kare fotoğraf paylaşamadığı bu başlığı yarın sabahtan itibaren çöpe atın ve yok hükmünde kabul edin.Çünkü zaten yok hükümünde.Dün de yazmıştım,olmayan sisteme başlık mı açtınız diye haha
Kışı bitirmedik ama Ocak ayını bitirdik.Ben bitirdim.Ocağın 31'inde kar yağsa şubata sayarım çünkü hem Ocak ayı hakkını çoktan harcadı hemde öyle bir durum olursa zaten o sistem şubata da sarkar.Dal sarkar kartal kalkar,İzmire bile kar yağar,İstanbul bakar ise bu işte bir terslik var...
Bu arada Bünyaminde patladı daha gün içinde yaptığı kar tahmininde.20 ile 24 arası kuzey ilçelerin ince bir örtü ile kaplanacağını yazmıştı.Öyle bir durum gerçekleşmedi.O kadar sınırda sistemler alıyoruz ki sinirlerimiz de yani artık...Uzun vade güncellemelee bakıyorum mesela Serkanın dediği 22si civarı yok -5 sınırında takılıp kalıyor.Bu tarz kışları çok yaşadık maalesef geçmiş yıllarda.Şubat ayı bu gidişatı kırarsa kırar...
Adminden ricam bu başlığı derhal 5 saniye içinde kendi kendine yok et yoksa eylemlerinden biz sorumlu olmayacağız, hadi bakem (mission impossible)  haha
Bu gönderiye 16 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Beğen 10 Hahaha 3 Beğenmedim
''GULYABANİ VARDIR''

•  Önceki
  • 1
  • ..
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19(current)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  23-24 ŞUBAT SİSTEMi Serkan Sezenoğlu 470 175,022 23-03-2019, Saat: 20:43
Son Yorum: Uğur Aktaş
  4 - 9 OCAK SİSTEMİ Ahmet Ustaoğlu Kasva 1,124 424,903 09-03-2019, Saat: 21:26
Son Yorum: sihirlibardak
  25 / 26 ARALIK SİSTEMİ Ahmet Ustaoğlu Kasva 132 61,643 26-12-2018, Saat: 21:26
Son Yorum: Efe Hüseyin Albayrak
  19 ARALIK SİSTEMİ Serkan Sezenoğlu 75 35,431 20-12-2018, Saat: 05:07
Son Yorum: Zafer Yüce

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi