HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Anket Başlığı: Model Yorumlama Hakkında Ne Derece Bilgi Sahibisiniz?
ÇOK İYİ BİLİYORUM
İYİ BİLİYORUM
BİRAZ BİLGİ SAHİBİYİM
HİÇBİR BİLGİM YOK
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MODEL YORUMLAMA HAKKINDA NE DERECE BİLGİYE SAHİPSİNİZ?
Sad 
(09-01-2018, Saat: 00:06)Fatih Şen (Ergün) Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende biraz bilgi sahibiyim. Smile

Siz böyle söyleyince kendimden utandım, bende ankette "biraz bilgi sahibiyim" şıkkını işaretlediğim için.
(09-01-2018, Saat: 00:13)Imlegends Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-01-2018, Saat: 00:06)Fatih Şen (Ergün) Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende biraz bilgi sahibiyim. Smile

Siz böyle söyleyince kendimden utandım, bende ankette "biraz bilgi sahibiyim" şıkkını işaretlediğim için.

Estafurullah olur mu öyle şey. Benim sizden üstün bir yanım yok. Benden iyi bile bilebilirsiniz. Smile
(09-01-2018, Saat: 00:16)Fatih Şen (Ergün) Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-01-2018, Saat: 00:13)Imlegends Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz böyle söyleyince kendimden utandım, bende ankette "biraz bilgi sahibiyim" şıkkını işaretlediğim için.

Estafurullah olur mu öyle şey. Benim sizden üstün bir yanım yok. Benden iyi bile bilebilirsiniz. Smile

Asıl benden Estağfurullah, daha çok pişmem gerekiyor sizin seviyenize gelebilmem için. Hepinize teşekkür ediyorum.
Maviler soğuk morlar daha da soğuk. Birazcık Bilgi sahibiyim.?
(09-01-2018, Saat: 00:23)Imlegends Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-01-2018, Saat: 00:16)Fatih Şen (Ergün) Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Estafurullah olur mu öyle şey. Benim sizden üstün bir yanım yok. Benden iyi bile bilebilirsiniz. Smile

Asıl benden Estağfurullah, daha çok pişmem gerekiyor sizin seviyenize gelebilmem için. Hepinize teşekkür ediyorum.

Rica ederiz. Takip ettikçe ve araştırdıkça bizden bile daha iyi olabilirsiniz. Bu forumda öğrenmek isteyenin yolu her zaman açıktır. Bu başlığı da Serkan abi’nin isteği üzerine barış kardeşim açtı. Üyelerimizin ne doğrultuda bilinçli olduğunu öğrenmek için. Çünkü bazen çok ayrıntılı yorum yapılıyor. Bunu anlayabilen kişileri tespit etmek amaçlı diyebilirim. Smile sevgiler.
Biraz bilgi sahibiyim bu tür konularda.Arada bir tahmin yapmaya çalışmışımdır ama genellikle yanlış tahmin yapmışımdır,amatörüz tabi.Serkan,Zafer,Ahmet,Hakan,Orçun Üstadlar ve daha sayacağım bütün üstadlar gibi olmak için çok çalışıp çok ekmek yemeliyiz Smile
Bu gönderiye 1 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
1 Beğen
Bende biraz bilgi sahibiyim dedim  ama daha sonra yorumları okuduktan sonra biraz bilgi sahibiyim dememeliydim çünkü çoğu üstad biraz bilgi sahibiyim demiş ben sadece mavi soğuk mor daha da soğuk ve kar azor basıncını falan biliyorum sizin gibi olmak için daha çok bilgi öğrenmeliyiz Undecided
Bu gönderiye 2 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
2 Beğen
Bayram haftası İç ve Doğu kesimlerde yağış ihtimali var. İstanbul için takip edilecek bir durum pek söz konusu değil şimdilik.
Bu gönderiye 3 ifade bırakıldı. Hepsini görüntüle
3 Beğen
Anlıyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [EĞİTİM] MODELLER VE YORUMLAMA HAKKINDA BİLGİLER Samet İon Boydağ 17 7,428 05-01-2021, Saat: 09:37
Son Yorum: Ümit

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi