HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖNÜMÜZDEKİ 15 GÜNÜN ANALİZİ
(05-01-2016, Saat: 23:26)ozan DENİZ ETKİSİ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş Yazınız. Başından beri anlatmak istediğim bu aslında ve siz çok daha ayrıntılı analiz ettiniz. Ben istanbula 22 sinden önce kar yapacak bir sistem gelmeyeceğini düşünüyorum. 23 gibi herşey mümkün

Yazılarını çeşitli platformlardan takip ettiğim ve şimdi de aramızda olmasından mutluluk duyduğum sizin gibi bir kar sevdalısı ve iyi bir tahminciden bunları okumak çok güzel.. Çok teşekkürler..
Yağmaz yağmaz
(05-01-2016, Saat: 21:57)Doğan Elli Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-01-2016, Saat: 21:38)kazablanka Nickli Kullanıcıdan Alıntı: doğan usta evet yağmazzz

Hepiniz ılıkçı olmuşsunuz ya Big Grin

En ılıkçı forum 'FORUM ATMOSFER' Smile
                                    İlim kendin bilmektir.
soğukçu diye beni aldılar ama hayal kırıklığıSmile
(06-01-2016, Saat: 11:06)Harun74 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-01-2016, Saat: 21:57)Doğan Elli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepiniz ılıkçı olmuşsunuz ya Big Grin

En ılıkçı forum 'FORUM ATMOSFER' Smile

Üstatlar, ılıkçılar troller basmış forumumuzu Smile
Boşverin bizi ılıkçı bilsinler.. 1985'ten beri bitmeyen bir sevdadır benim için kar.. AMA YAĞMAZ Big Grin Big Grin Big Grin
Yağmaz yağmaz
(06-01-2016, Saat: 12:21)Doğan Elli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boşverin bizi ılıkçı bilsinler.. 1985'ten beri bitmeyen bir sevdadır benim için kar.. AMA YAĞMAZ Big Grin Big Grin Big Grin
0 85 yokmu 85. Tam bilincimiz geldi  okula başladık , sandıkki buraların iklimi böyle. Sandıkki hep bol kar yağar başımızı kaldıramayız soğuktan . Arkasından 87 geldi dahada bilinçli teyit ettik buraların bol karan yerler olduğunu. Peki ya 90 larda ne oldu ,gerçekle yüzleştik ve anladıkki buralar İskandinavya değilmişSmile
İnsallah havada bizi trollerde kar yagar izmire istanbula ..

Ama yagmazz
Big Grin
(06-01-2016, Saat: 12:30)ozan DENİZ ETKİSİ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-01-2016, Saat: 12:21)Doğan Elli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boşverin bizi ılıkçı bilsinler.. 1985'ten beri bitmeyen bir sevdadır benim için kar.. AMA YAĞMAZ Big Grin Big Grin Big Grin
0 85 yokmu 85. Tam bilincimiz geldi  okula başladık , sandıkki buraların iklimi böyle. Sandıkki hep bol kar yağar başımızı kaldıramayız soğuktan . Arkasından 87 geldi dahada bilinçli teyit ettik buraların bol karan yerler olduğunu. Peki ya 90 larda ne oldu ,gerçekle yüzleştik ve anladıkki buralar İskandinavya değilmişSmile

abi zaten her sene o zamanlarda ki gibi olsa biz böyle bekler miydik gelmesini dört gözle Smile
(06-01-2016, Saat: 12:35)Buğra Yıldız Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnsallah havada bizi trollerde kar yagar izmire istanbula ..    

Ama yagmazz
Big Grin

Buğra kardeşim yemin ediyorum güzel İzmirimize kar yağsın İstanbul'a yağmış kadar sevineceğim.. İnşallah sen ve senin gibi İzmirli kar delileri çok mutlu olurlar.. Son yıllarda Mısır bile kar gördü.. İzmir neden göremesin..
Yağmaz yağmaz
(06-01-2016, Saat: 12:30)ozan DENİZ ETKİSİ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aynen öyle.. 85'te ben 2. sınıftaydım.. 87'de de 4. sınıfta.. Hiç unutmam ben 1.sınıftayken İstanbul'da kar görmedim. Hatırlamıyorum. Resmen o senelerin intikamıydı.. 4 Kasım'daki havada kar hariç 2006/2007 kış sezonu da öyleydi.. Onun dışında her sene en azından kar gördük çok şükür.. Ama efsanelerimiz azaldı.. İnşallah o da olacak.. Ama yağmazzzzz
Yağmaz yağmaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi