HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KENDİNİZİ TANITIN
Merhabalar ben Fatih 14 Ekim 1994 İstanbul doğumluyum Çengelköy de ikamet ediyorum ilk ve orta okul okuduktan sonra lise okumadım farklı meslekler yaptım (Garson,elektrik tesisatı,bobinaj,asansör parça imalat) şuan çocukluk hayalim olan tiyatro yapmaya devam ediyorum kar sevdam tiyatro sevdam ile aynı yaşlarda başladı ama benim efsane kışım yanlış hatırlamıyorsam 99 senesiydi galiba
PER ASPERA ad ASTRA
Ben Özkan Kayagil,

Kocaeli Darıcadayım. Özel bir şirkette Mali Müşavir olarak çalışıyorum. Yaşım 33
Münür Küçük Harita Mühendisiyim.İzmir -İstanbul otoyolu Bursa - Susurluk kesiminde kontrol mühendisi olarak görev yapıyorum. 57 yaşındayım.
(12-03-2018, Saat: 12:12)ZemheriMünür Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Münür Küçük Harita Mühendisiyim.İzmir -İstanbul otoyolu Bursa - Susurluk kesiminde kontrol mühendisi olarak görev yapıyorum. 57 yaşındayım.

Münür Bey, yolun hangi kısımları ne zaman açılıyor? Biraz bilgi alabilir miyiz?
.
selamun aleykum...
Ben ogrenciyim, 9. sinifta okuyorum.. allah izin verirse okuyup insaat muhendisi olmayi planliyorum..
normalde kolay sinirlenmem.. ama en cabuk sinirlendigim konu biriyle alay edilmesi ve haksiz yere yargilanmam.. normalde ben iyi biri olduguma inaniyorum.. su anlik tek amacim guzel bir unuversite kazanmak.. herkese hayirli aksamlar...
(12-03-2018, Saat: 18:08)Serkan Sezenoğlu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2018, Saat: 12:12)ZemheriMünür Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Münür Küçük Harita Mühendisiyim.İzmir -İstanbul otoyolu Bursa - Susurluk kesiminde kontrol mühendisi olarak görev yapıyorum. 57 yaşındayım.

Münür Bey, yolun hangi kısımları ne zaman açılıyor? Biraz bilgi alabilir miyiz?

2019 sonunda tamamının açılması planlanıyor. Bizim yaptığımız bölüm 60 km . 15 km Asfaltı tamamlandı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi