HAVA MODELLERİ VE RADAR İÇİN TIKLAYINIZ

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TARİHİ SOĞUKLAR VE KAR YAĞIŞI GELİYOR
Son yıllarda göreceğimiz en sert sistem yolda soğuk bakımından.Şu an görünen tabloyu arkadaşlarım açıklamış.Genel hatlarıyla 2,5-3 günlük bir kar yağışı gözüküyor.Salı günü hayatı felç etmesini beklediğimiz yağış,çarşamba günü büyük ihtimalle okulları,devlet dairelerindeki en azıından engelli,hamile personeli (başka tatil haberleride gelmesi muhtemel) tatil edecektir.Şu anda görünen yağışın perşembe günü kesilme ihtimaline rağmen aşırı soğuk ve yerdeki kar miktarı bakımından tatile perşembe günününde eklenmesi sürpriz olmayacaktır.Valilik erken önlem alırsa tatil salı gününden başlar.Siklon sonrası DEK yağışlara bağlı kalacağımızdan nereye ne kadar yağar hesabı yapmak çok kolay olmasada Ahmet'in dediği gibi bencede kıyıların temiz 20 cm'i var yüksekleri söylemeyeyim Ahmet'e ayıp olmasın Big Grin
Sistem gerçekten yabana atılmayacak bir soğuk ile vuracak İstanbul'u.1985'ten sonraki en sert soğuk belkide.Yağacak kar erimeyecek yere yapışıp kalacak,solüsyon bir nebze ama yer yer tuzlamanın işe yaramayacağı yerler olacaktır.Perşembe günü Düşük sıcaklık rekoru kırılabilir.Sonrası ise her şeye gebe dostlar bana sorarsanız.Uzun vade ayın yaklaşık 17'sine kadar bişey gözükmüyor ise de ben sürpriz kapısını aralık bırakıyorum.Modellere baktığınızda ayın 13'ü civarı neredeyse tüm Avrupayı kaplayacak geniş çaplı bir soğuma var.Bizi de etkilemesini olası görüyorum.Endeksler ne derse desin...
''GULYABANİ VARDIR''
Hay ağzınıza sağlık Zafer Bey. Hala yok öyle yok böyle olur diyenlere en net cevaptir yazdiklariniz. Size sonuna kadar guvenim tam. Yapacağımız yaslanip arakmıza sistemi beklemek. Emeğinize sağlık. Herkeslere bol karlı günler.
esenyurt ne olur üstadlar
Zafer abi yeni videolarını bekliyoruz, sitemiz adına verdiğin emekler için teşekkür ediyorum. Ocak sonu sistemi için bir trailer yakışır Smile
WhatsApp grubumuz yoktur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2014 GİTMEDEN KAR GELİYOR Zafer Yüce 12 9,217 29-12-2014, Saat: 22:23
Son Yorum: emre sarıyer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi